O klubu

CK Dacom Pharma Kyjov se již několik let věnuje mládežnické cyklistice. Vychovává  mladé sportovce. Naší největší chloubou je úřadující mistr České republiky, člen klubu profesionálního kontinentální tymu BORA ARGON Jan Bárta. Každým rokem pořádáme na Kyjovsku několik závodů a akcí pro veřejnost.

Nechcete, aby vaše dítě sedělo celý den u počítače? Přihlaste ho do cyklistického klubu CK Dacom Pharma Kyjov. Vaše dítě zažije spoustu dobrodružství, osamostatní se, získá řád a cenné zkušenosti do života.

Cyklistika není jen pro kluky ale i pro  holky! Vaše dítě může začít od 11 let. V létě trénujeme převážně na kole. V zimě se věnujeme všeobecné přípravě v tělocvičně, běhu a různým skupinovým sportů. Každoročně pořádáme soustředění v Krkonoších na běžkách.

Přihlaste vaše dítě do cyklistického klubu!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!