Úvod

Vítejte na stránkách cykloklubu CK Dacom Pharma Kyjov. V letošním roce pro vás pořádáme několik akcí! První bude Český pohár mužů a mládeže 16. – 17. dubna.

Společně s Českým svazem cyklistiky pořádáme jedinečnou událost v České republice! Mistrovství České a Slovenské republiky v silniční cyklistice!  Čeští i slovenští fanoušci budou mít jedinečnou příležitost vidět současného mistra světa v silničním závodě Petra Sagana, který si zatím žádný šampionát nenechal ujít. Silniční závod i časovka jsou nominací na OH 2016, proto by se zde měla sejít kompletní česká špička. Jan Bárta, Roman Kreuziger, Leopold König, Zdeněk Štybar, Petr Vakoč, atd.
V silničním závodě i časovce  by se měla také představit Martina Sáblíková, která je v nominaci na letní OH v Riu.
Šampionát odstartuje časovkou 23.6. v Hodoníně. Pokračovat bude 25.6. silničním závodem žen, juniorek a mužů v Kyjově. Vrcholem je závod mužů  26.6. v Kyjově.

V přípravách je bohatý doprovodný program, který nebude jen pro skalní fanoušky cyklistiky. Chceme tímto způsobem přilákat i diváky, kteří na cyklistiku běžně nechodí!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je abukkr. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.